Commissies 23/24
WB-Commissie
Renske Leyng | Voorzitter |
Hidde Giesen | Secretaris |
Tino van der Veen | Penningmeester |
Kasper Morskieft | Algemeen lid |
Robin Heinemans | Algemeen lid |
IPO-Commissie
Lukas Beukers | Voorzitter |
Rowena Muller | Secretaris |
Wessel Valentijn Put | Penningmeester |
Geert Vernhout | Algemeen lid |
Beaudy Polman | Algemeen lid |
Hella van der Linden | Algemeen lid |
CT-Commissie
Lynn Stege | Voorzitter |
Max Thomas Sanderink | Secretaris |
Guus van der Linden | Penningmeester |
Rick Glastra | Algemeen lid |
Twan Kolkman | Algemeen lid |
Thomas van 't Erve | Algemeen lid |
MT-Commissie
Jasper Ravesloot | Voorzitter |
Barry Wever | Secretaris |
Milan Scherpen | Penningmeester |
Hans Leon ten Voorde | Algemeen lid |
Casper Arie Steven De Ruiter | Algemeen lid |
AkCie (activiteitencommissie)
Justin Gort | Voorzitter |
Kasper Morskieft | Secretaris |
Lynn Stege | Penningmeester |
CelebraCie (Feestcommissie)
Erik ten Dam | Voorzitter |
Nelienke Luiten | Secretaris |
Chris Oude Vrielink | Penningmeester |
Sander Versteegh | Algemeen lid |
ConditCie (Sportcommissie)
Runa Leus | Voorzitter |
Yara Straatman | Secretaris |
Stijn Hegeman | Penningmeester |
VakanCie (Studiereiscommissie)
Mats Heusinkveld | Voorzitter |
Alissa Gielen | Secretaris |
Remon Leussenkamp | Penningmeester |
LeCie (Ledenweekend Commissie)
Aldith Straatman | Voorzitter |
Sander van Helden | Penningmeester |
BedCie (Bedrijvendagcommissie)
Meg Madelon Roest | Voorzitter |
Jason Hilbrink | Secretaris |
Wessel Leendert David Kraaij | Penningmeester |
Guus van der Linden | Algemeen lid |
Niels Hoedemaker | Algemeen lid |
Kyra Engelbertink | Algemeen lid |
Demetra Sitnic | Algemeen lid |
PromoCie (Promotiecommissie)
Lisa Scholte | Voorzitter |
Daniël Oomen | Secretaris |
Daan Homma | Algemeen lid |
Mats Heusinkveld | Algemeen lid |
Remon Leussenkamp | Algemeen lid |
Meg Madelon Roest | Algemeen lid |
Niek Kalfsbeek | Algemeen lid |
Remy Eijkholt | Algemeen lid |
Fe3Cie (Alumnicommissie)
Stef Gruppen | - |
Charlotte Meijers | - |
Stephan Haan | - |
Annabel Faase | - |
Steven Kleisman | - |
Rik Gerritsen | - |
KasCo (Kascommissie)
Merel Yaël Kastelein | Algemeen lid |
Rob Everts | Algemeen lid |
Mart Oelering | Algemeen lid |
VR (verenigingsraad)
Albert de Vries | - |
Bram Floris ten Haken | - |
Marco Walda | - |
Elwin Blom | - |
Naomi Schuppert | - |
Niels van Maarschalkerweerd | - |
Mark Holtjer | - |