Commissies 20/21

WB-Commissie

Jelle Franke Voorzitter
Pieter Brouwer Secretaris
Bram Kemper Penningmeester

IPO-Commissie

Kelvin Meyer Voorzitter
Tom Bitterling Secretaris
Mathijs de Haan Penningmeester

CT-Commissie

Mart Kokhuis Voorzitter
Ben Kenter Secretaris
Maurice Bouwman Penningmeester
Darlainne Pardo Algemeen lid
Mart Oelering Algemeen lid
Thomas Peterman Algemeen lid

MT-Commissie

Mark Holtjer Voorzitter
Niels Hoedemaker Secretaris
Jasper de Kievit Penningmeester
Niek Kalfsbeek Algemeen lid
Emiel van Bussel Algemeen lid

AkCie (Activiteitencommissie)

Ramon Grip Voorzitter
Camille Lisa Thijssen Secretaris
Canber Callar Penningmeester
Remy Eijkholt Algemeen lid
Joost Commu Algemeen lid
Nelienke Luiten Algemeen lid

CelebraCie (Feestcommissie)

Tobias Boers Voorzitter
Chris Oude Vrielink Secretaris
Niek Kalfsbeek Penningmeester
Wietse Harteveld Algemeen lid
Katerina Hoogterp Algemeen lid
Emiel van Bussel Algemeen lid

ConditCie (SportCommissie)

Jasper de Kievit Voorzitter
Nelienke Luiten Secretaris
Mats Heusinkveld Penningmeester
Wietse Harteveld Algemeen lid

VakanCie (Studiereis Commissie)

Sander Versteegh Voorzitter
Max Dijkhuis Secretaris
Thomas Hidding Penningmeester

LeCie (Ledenweekend Commissie)

Canber Callar Voorzitter
Max Dijkhuis Secretaris
Rob Everts Penningmeester
jens schouwink Algemeen lid
Gianni Heersche Algemeen lid
Babette Vogelsang Algemeen lid

BedCie (Bedrijvendagcommissie)

Marco Walda Voorzitter
Mark Holtjer Secretaris
Thomas Hidding Penningmeester
Sander Lodewijk Algemeen lid

PromoCie

Albert de Vries Voorzitter
Bram Kemper Secretaris
Kelvin Meyer Penningmeester
Willemijn Sterken Algemeen lid
Camille Lisa Thijssen Algemeen lid
Michèle Bakker Pérez Algemeen lid

MerchCie (merchandisecommissie)

Annabel Faase Voorzitter
Daniel Oomen Secretaris
Mart Oelering Penningmeester
Kelvin Meyer Algemeen lid

LustrumCie (LustrumCommissie)

Jop Wolthuis Voorzitter
ishmee de Vos Secretaris
Floris Hissink Penningmeester
Rob Everts Algemeen lid
Kelvin Meyer Algemeen lid
Stef Gruppen Algemeen lid
Remy Eijkholt Algemeen lid

Fe3Cie (activiteitencommissie voor Alumni)

Koen Zeggelaar Voorzitter
Bas van Melis Secretaris
Justin Wansink Penningmeester
Han Disveld Algemeen lid
Maaike Helthuis Algemeen lid

WBintroCie

Thijmen Huisman Voorzitter
Jelle Franke Secretaris
Pieter Brouwer Penningmeester

IPOintroCie

Jan van Leeuwen Algemeen lid
Dorine ten Have Algemeen lid
Jelle Schuurman Algemeen lid
Ron Felix Pollack Algemeen lid
Sarian Foederer Algemeen lid

CTintroCie

Maurice Bouwman Voorzitter
Anne Braakhekke Secretaris
Mart Oelering Penningmeester
Mart Kokhuis Algemeen lid
Thomas Peterman Algemeen lid

MTintroCie

Albert de Vries Voorzitter
Jasper de Kievit Secretaris
Sander Versteegh Penningmeester
Michèle Bakker Pérez Algemeen lid
Axel Paul Marie van straaten Algemeen lid

KasCo (Kascommissie)

Marlou Rave Algemeen lid
Thijmen Masin Algemeen lid
Tim de Roo Algemeen lid
Lieke Nijhof Algemeen lid
Kevin Veldkamp Algemeen lid

Onze sponsoren